Рішення ВСУ по єврономерах

 1. “Верховний Суд визнав законним використання авто на “єврономерах”!
  Саме з таким заголовком чимало ЗМІ вчора й сьогодні ретранслюють новину про винесення Судом рішення стосовно автомобіля на іноземній реєстрації – і цим самим ВВОДЯТЬ В ОМАНУ пересічного громадянина!!!
  У зв”язку з цим ТАКС ТЕРРА просто вимушена роз”яснити ситуацію своїм фоловерам.
  Справа в тому, що ні про яку “законність євроблях” у рішенні суду не йдеться!
  ВСУ лише вказав на те, що стосовно особи, яка ввезла авто на єврономерах з Естонії в режимі “транзиту” митні органи неправомірно застосували санкції, передбачені ч. 2 ст. 469 Митного кодексу, оскільки в діях Особи відсутній склад порушення митних правил, передбачений САМЕ ЦІЄЮ статтею МКУ! Більше того, в ході розгляду справи судами було з”ясовано, що дану Особу мало б бути притягнуто до відповідальністю за іншою статтею МКУ, однак по ній пройшли строки давності – саме тому митники вирішили “схитрувати” та застосували іншу статтю кодексу. Щоправда, як бачимо з рішення суду, “хитрість” контролюючого органу була викрита і особа уникла відповідальності.
  В той же час, жодних змін щодо статусу законності “єврономерів” не відбулось. Вищеописане рішення ВСУ говорить лише про те, що в кожній конкретній ситуації, коли власника єврономерів штрафують за порушення, треба уважно аналізувати правомірність дій контролюючих органів та не боятись оскаржувати незаконні постанови.
  https://ua.korrespondent.net/ukraine/4024459-sud-vynis-rishennia-pro-zakonnist-yevrobliakh?fbclid=IwAR3ItwXJTkQ3YZ2W4TUdrnt96IT9nEjd1d-B_sjIW-yEdD61cmITkEheWQo

Leave a Reply